Na podstawie zawartego porozumienia z czeską firmą ZVU - Hradec Kralove, pragniemy za naszym pośrednictwem, przybliżyć Państwu, znanego na świecie producenta urządzeń dla przemysłu spożywczego i chemicznego, ze szczególnym uwzględnieniem zakładów piwowarskich.

Tradycje firmy sięgają minionego wieku. Od swego założenia w 1869 roku wyposażyła ponad 210 kompletnych browarów, ponad 100 warzelni, a także 50 mini browarów. Lista referencyjna jest bardzo bogata. Urządzenia firmy pracują w 65 krajach i produkują 70 milionów hl piwa. Przedmiotem oferty ZVU może być zarówno budowa kompletnego browaru, jak i dostawa urządzeń browarniczych, a także części zamiennych. Bogatą wiedzą, tradycjami i doświadczeniem firma służy na każdym etapie zamierzenia inwestycyjnego. Poczynając od doradztwa, studiów przedprojektowych, projektów ofertowych, projektów technologicznych i wykonawczych, aż po dostawę, montaż, uruchomienie i szkolenie obsługi. Kadra inżynieryjna na bieżąco śledzi i wprowadza najnowsze światowe rozwiązania w tej dziedzinie, dzięki czemu jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom klienta.

Nowa generacja warzelni zapewnia maksymalną oszczędność energii, ekonomikę procesu i minimalizację negatywnych skutków oddziaływania na środowisko. Zgodnie z życzeniem Kupującego warzelnia może być dostarczona ze sterowaniem firm: Siemens, Alfa Laval, Allan Bradley, Saya.

Jak wiadomo każde zamierzenie inwestycyjne lub modernizacyjne wymaga sporządzenia dokumentacji projektowej. Dla takich przypadków oferujemy swoje usługi. Współpraca z ZVU pozwala, przy minimalizacji nakładów, na kompleksową realizację zadania inwestycyjnego. ZVU dostarcza projekt technologiczny oraz wytyczne do projektowania, a polska firma PROGAMET, zgodnie z krajowymi normami i przepisami, sporządza dokumentację projektową.